بروجردی از مسکو راهی همایش ساراتوف شدبه گزارش روز یکشنبه ایرنا، همایش «آینده مناطق: توسعه همکاری ها» با هدف بررسی و تبادل تجربیات در زمینه توسعه مناطق، برقراری روابط تجاری بین شرکت ها و همچنین بین بازرگانان و سرمایه گذاران و طراحی پیشنهاد مشترک برای حل مشکلات اقتصادی مناطق، در شهر ساراتوف روسیه برگزار می شود.
نمایندگان دومای دولتی، اعضای شورای فدراسیون، نمایندگان نهادهای اجرایی فدرال، نهادهای اجرایی مناطق مختلف، انستیتوهای توسعه، جوامع علمی، تشکل های مدنی و اتحادیه های تجاری، بازرگانان مناطق مختلف روسیه و کشورهای خارجی شامل ایران در این همایش حضور دارند.
هیات ایرانی به ریاست بروجردی، علاوه بر حضور در نشست عمومی این همایش، در هفت نشست کارشناسی با موضوع اقتصاد دیجیتال، بهبود شرایط بازرگانی، توسعه بازار محصولات کشاورزی، رشد فناوری در مجموعه های صنعتی، توسعه گردشگری و بازرگانی و تجارت مدنی شرکت خواهد کرد.
به گزارش ایرنا، شهر ساراتوف مرکز استان ساراتوف یکی از بندرهای بزرگ در حاشیه رودخانه ولگا در جنوب غربی روسیه است که جمعیتی حدود ۹۰۰ هزار نفر دارد و ساکنانی از ادیان مختلف در آن زندگی می کنند که تاتارها بخش بزرگی از آنان را تشکیل می دهند.
این شهر بندری از دیرباز از طریق مسیر دریای خزر و رودخانه ولگا با ایران ارتباطات تجاری فراوانی داشته است.
اروپام ** ۱۳۴۶**۱۴۸۶**انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید