تجدید میثاق جامعه عشایر استان تهران با آرمان های امام راحلهاتف ممیزی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر جامعه عشایر استان تهران با حضور در مرقد امام راحل با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید پیمان بستند.
وی بیان کرد: در مراسم تجدید میثاق جامعه عشایراستان تهران گروه سرود دانش آموزان عشایر استان در مرقد حضرت امام (ره) به اجرای برنامه پرداختند.
مدیر امور عشایر استان تهران در ادامه از جشن های عشایر این استان به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد و افزود: جامعه حدود ۳ هزار خانواری عشایر استان تهران به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مناطق مختلف عشایری به اجرای جشن می پردازند.
وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره ها همزمان با برپایی سیاه چادرهای عشایری و اجرای جشن های محلی مسابقات اسب سواری، تیراندازی و … با حضور عشایر برگزار می شود.
مدیر امورعشایر استان تهران یادآور شد: قرار است روز سه شنبه هفته جاری جشن عشایری شهرستان ورامین با حضور معاونت روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برگزار شود.
وی در ادامه به مجاهدت های جامعه عشایر استان تهران در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: جامعه عشایر استان تهران در دوران دفاع مقدس ۱۰۱ شهید تقدیم به این نظام کرده اند که در این ایام فرخنده از خانواده معظم شهدای عشایری نیز تقدیر خواهد شد.
خبرنگار: سید جواد آل داود**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید