خانه / خبر / دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی در اراک گشایش یافت

دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی در اراک گشایش یافتبه گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در حاشیه آیین گشایش این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه ها با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک های صنعتی، شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی و سازمان غذا و داروی اراک از تاریخ هجدهم تا بیست و دوم بهمن ماه برپا شده است.
مهدی جهانمیرزایی افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از 50 شرکت کننده در فضایی به وسعت چهار هزار مترمربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برای بازدید عموم دایر شده است.
وی ادامه داد: 160 نشان‌ تجاری در حوزه های تجهیزات پزشکی، بیمارستانی، مراکز خدمات درمانی و موسسات مرتبط حوزه‌ سلامت در این نمایشگاه حضور دارند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی بیان کرد: علاقمندان می توانند از هجدهم تا بیست و دوم بهمن ماه سال جاری از ساعت 15 تا 21 از این نمایشگاه بازدید کنند.
جهانمیرزایی ادامه داد: همزمان با این نمایشگاه چندین سمینار آموزشی با موضوعات مرتبط با زایمان طبیعی نیز برگزار می شود.
شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در سال 1378 در زمینی به مساحت 22 هکتار در محل تلاقی شاهراه شمال به جنوب و غرب به شرق کشور راه اندازی شد.
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی دارای 10 هزار مترمربع سالن نمایشگاهی مسقف، سه هزار مترمربع فضای باز نمایشگاهی و 120 هزار مترمربع پارکینگ ویژه غرفه داران و بازدید کنندگان است.
1955/3075/خبرنگار:مهدی عظیمی *** انتشاردهنده: حسین مهدی زادهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

50 پرونده تسهیلات اشتغال در روستاهای گچساران تشکیل شد

به گزارش ایرنا، ارسلان حسن پور روز دوشنبه در نشست …

پاسخ دهید