دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی در اراک گشایش یافتبه گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در حاشیه آیین گشایش این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه ها با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک های صنعتی، شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی و سازمان غذا و داروی اراک از تاریخ هجدهم تا بیست و دوم بهمن ماه برپا شده است.
مهدی جهانمیرزایی افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از ۵۰ شرکت کننده در فضایی به وسعت چهار هزار مترمربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برای بازدید عموم دایر شده است.
وی ادامه داد: ۱۶۰ نشان‌ تجاری در حوزه های تجهیزات پزشکی، بیمارستانی، مراکز خدمات درمانی و موسسات مرتبط حوزه‌ سلامت در این نمایشگاه حضور دارند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی بیان کرد: علاقمندان می توانند از هجدهم تا بیست و دوم بهمن ماه سال جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ از این نمایشگاه بازدید کنند.
جهانمیرزایی ادامه داد: همزمان با این نمایشگاه چندین سمینار آموزشی با موضوعات مرتبط با زایمان طبیعی نیز برگزار می شود.
شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۲۲ هکتار در محل تلاقی شاهراه شمال به جنوب و غرب به شرق کشور راه اندازی شد.
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی دارای ۱۰ هزار مترمربع سالن نمایشگاهی مسقف، سه هزار مترمربع فضای باز نمایشگاهی و ۱۲۰ هزار مترمربع پارکینگ ویژه غرفه داران و بازدید کنندگان است.
۱۹۵۵/۳۰۷۵/خبرنگار:مهدی عظیمی *** انتشاردهنده: حسین مهدی زادهانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *