رشد نرخ دلار و سکه تمام در بازار آزادبه گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، در معاملات امروز بازار ارز، قیمت یورو در محدوده ۵۰ هزار و ۴۵۰ ریال درجا زد و نسبت به دیروز تغییری نداشت اما پوند با افت ۹۰ ریالی بها، ۵۸ هزار ریال و درهم امارات با ۳۰ ریال رشد، ۱۱ هزار و ۶۸۰ ریال فروخته شد.
در سامانه نظارت ارز (سنا) که میانگین نرخ فروش ارزهای عمده در صرافی های مجاز سراسر کشور درج می شود، قیمت دلار ۴۱ هزار و ۹۷۲ ریال، یورو ۴۹ هزار و ۸۲۹ ریال و درهم ۱۱ هزار و ۵۰۳ ریال ثبت شده است.
قیمت دلار در بازار آزاد در حالی در کانال ۴۲ هزار ریالی باقی ماند که نرخ فروش اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های منتخب بانک مرکزی در پایان معاملات دیروز به ۴۱ هزار و ۸۹۰ ریال رسیده بود.

** تغییر قیمت طلا و سکه
امروز قیمت جهانی هر اونس طلا با یک دلار و ۹۳ سنت افزایش به یک هزار و ۲۴۳ دلار و ۹۱ سنت رسید اما قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با سه هزار ریال کاهش، یک میلیون و ۲۸۱ هزار و ۳۰۰ ریال ثبت شد.
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۵ هزار ریال رشد به ۱۳ میلیون و ۷۰۵ هزار ریال رسید و نیم سکه با ۲۰ هزار ریال کاهش ۶ میلیون و ۹۷۰ هزار ریال به فروش رفت.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر ربع سکه ۱۰ هزار ریال رشد داشت و چهار میلیون و ۳۰ هزار ریال فروخته شد اما سکه گرمی با رشد ۴۰ هزار ریالی، ۲ میلیون و ۶۹۰ هزار ریال قیمت خورد.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام*۲۰۲۵*۱۹۶۱*
خبرنگار: لیلا جودی* انتشار: مریم مسعودانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *