شرکت برق از تولید ایده ها حمایت می کندبه گزارش ایرنا ،محمود شهبا عصر سه شنبه در نشست هماهنگی دومین رویداد استارت ویکند در کرمان افزود: شرکت توزیع نیروی برق شمال این استان به عنوان متولی برق از ایده های برتر و سرمایه گذاران دومین رویداد استارت آپ صنعت برق حمایت می کند.
وی تصریح کرد: سه ایده برگزیده نخستین همایش استارت آپ ویکند شناسایی و به سرمایه گذاران معرفی شده و روند تولید انبوه ایده های برتر توسط این شرکت در حال پیگیری است.
وی گفت: با توجه به ضرورت پیک بار، اهمیت مدیریت مصرف به خصوص در فصل تابستان و همزمان اوج مصرف برق و اهمیت تجهیزات سرمایشی در کاهش مصرف، دومین رویداد استارت آپ ویکند با محور اصلی بهینه سازی مصرف انرژی در تجهیزات سرمایشی برگزار می شود.
مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان افزود: کنترل هوشمند سیستم های سرمایشی، بهینه سازی روش های کاری سیستم های سرما ساز موجود، طراحی بهینه این سیستم ها، کاهش مصرف برق کولرهای گازی و استفاده بهینه از روش های سرمایشی طبیعی زیر محور اصلی دومین رویداد استارت آپ ویکند در کرمان است.
وی اظهار کرد: تاکنون چهار نشست در این زمینه در استان کرمان برگزار شده و این رویداد از عصر چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه تا روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت.
شهبا گفت: اینک ثبت نام ایده پردازان آغاز شده است و مهلت ارسال ایده ها تا ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری است و روز ۱۱ اردیبهشت اعلام نتایج داوری ایده ها و در ۱۹ اردیبهشت ماه مراسم افتتاحیه این رویداد در خیابان توانیر کرمان برگزار می شود.
وی پیش بینی کرد: در این رویداد ۲۰۰ نفر از کارشناسان، استادان، دانشجویان، پیمانکاران، کارمندان و سایر مردم شرکت خواهند کرد و از بین شرکت کنندگان ۱۵ تیم چهار نفره ایده برتر انتخاب می شود.
وی عنوان کرد: روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه نیز این تیم ها گرد هم می آیند و ایده ها را پردازش، بهینه و تکمیل می کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان ادامه داد: روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه با حضور داوران ایده های برتر ارزیابی و برترین ها انتخاب می شوند.
وی گفت: در ادامه ایده های برتر دومین همایش استات آپ ویکند استان کرمان به سرمایه گذاران و علاقمندان معرفی می شود.
استارت ‌آپ به شرکت ‌های نوپایی گفته می ‌شود که با یک ایده‌ ساده و اولیه آغاز به کار می‌ کنند و به سرعت رشد می ‌یابند و به درآمد می ‌رسند.
استارت آپ ویکند یک همایش و رویداد آموزشی – تجربی در سراسر دنیا است که معمولا در انتهای هفته برگزار می شود.
اولین استارت آپ ویکند صنعت توزیع برق کشور به مدت سه روز از ۲۹ آذر تا اول دی برگزار شد.
پانزدهمین همایش علمی پژوهشی و دومین استارت آپ ویکند توزیع برق از ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت ماه در کرمان برگزار خواهد شد.
۷۴۲۰/ ۵۰۵۴انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید