صنعت فرودگاهی ایران نگران تصمیم ترامپ نیسترحمت الله مه آبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : ایران اکنون در منطقه و فرا منطقه نقش آفرینی می کند و تصمیم دولتمردان آمریکایی در این زمینه تاثیرگذار نخواهد بود.
وی گفت: خوشبختانه برجام در ۲ سال گذشته فرصت مناسبی را برای صنعت فرودگاهی کشور به وجود آورد تا بتوانیم در این فرصت مناسب تجهیزات مورد نیاز خود را با وجود برخی محدودیت ها خریداری کنیم.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها گفت: در جهانی که ما امروز زندگی می کنیم همه به یکدیگر نیاز داریم و تصمیم رییس جمهوری آمریکا برای بر هم زدن این ارتباطات کم اثر است.
مه آبادی افزود: بدون شک در مسیری که قرار داریم با اتکا به توانمندی های داخلی همه چالش های فرا روی خود را پشت سر خواهیم گذشت.
وی خاطرنشان کرد: برای هر تصمیم ترامپ برنامه ریزی کردیم تا با هرگونه محدودیت برخورد کنیم.
با اجرای برجام از دی ماه ۱۳۹۴ مقام های ایرانی بارها به کارشکنی های طرف مقابل بویژه آمریکا برای اموری مانند ارتباط های مالی و تجاری اعتراض کرده اند.
دونالد ترامپ که از بهمن سال ۱۳۹۵ به عنوان رییس جمهوری آمریکا بر سر کار آمده، بارها بر پایان دادن به برجام تاکید کرده بود و شب گذشته تصمیم خود را در باره برجام به اجرا گذاشت و کشورش را از این توافق بین المللی خارج کرد.
۱۱۰۸/ ۲۰۲۳/۲۷۲۹انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید