خانه / خبر / فرمانداران نسبت به دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی بانک سینا اقدام کنند

فرمانداران نسبت به دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی بانک سینا اقدام کنندبه گزارش ایرنا، رضا مدرس روز پنجشنبه در ششمین نشست شورای اداری استان هرمزگان گفت: تسهیلات بانک سینا در ماه های بهمن و اسفندماه جاری به متقاضیان پرداخت می شود که فرمانداران و دستگاه های اجرایی تا 15 بهمن فرصت دارند طرح های خود را به بانک معرفی کنند.
وی بیان داشت: طرح های ارائه شده باید به تصویب کارگروه اشتغال استانی برسد و سپس به بانک ها معرفی شود.
معاون استاندار هرمزگان اظهار کرد: تاکنون هیچ اقدامی از سوی فرمانداران و دستگاه های اجرایی برای دریافت تسهیلات بانک سینا انجام نشده و عملکرد آن ها در حوزه روستایی مناسب و قابل توجیه نیست.
مدرس یاد آورشد: طرح های اشتغالزایی باید دارای مزیت برای استان هرمزگان باشد و با استفاده از تسهیلات ارائه شده اشتغال پایدار ایجاد شود.
وی گفت: معاون اعتباری بانک سینا هرهفته برای پیگیری موضوع جذب اشتغال روستایی در استان هرمزگان حاضر می شود و ما موضوع ها را به ایشان منتقل می کنم.
در جلسه ای بررسی رفع موانع تسهیلات بانک سینا که اخیرا با حضور استاندار هرمزگان و نماینده این بانک برگزار شد، بانک سینا 400 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای روستائیان و عشایر استان هرمزگان اختصاص داده است و این تسهیلات تا پایان اسفندماه امسال قابل پرداخت به متقاضیان است.
7195/6048
خبرنگار: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

50 پرونده تسهیلات اشتغال در روستاهای گچساران تشکیل شد

به گزارش ایرنا، ارسلان حسن پور روز دوشنبه در نشست …

پاسخ دهید