فرمانداران نسبت به دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی بانک سینا اقدام کنندبه گزارش ایرنا، رضا مدرس روز پنجشنبه در ششمین نشست شورای اداری استان هرمزگان گفت: تسهیلات بانک سینا در ماه های بهمن و اسفندماه جاری به متقاضیان پرداخت می شود که فرمانداران و دستگاه های اجرایی تا ۱۵ بهمن فرصت دارند طرح های خود را به بانک معرفی کنند.
وی بیان داشت: طرح های ارائه شده باید به تصویب کارگروه اشتغال استانی برسد و سپس به بانک ها معرفی شود.
معاون استاندار هرمزگان اظهار کرد: تاکنون هیچ اقدامی از سوی فرمانداران و دستگاه های اجرایی برای دریافت تسهیلات بانک سینا انجام نشده و عملکرد آن ها در حوزه روستایی مناسب و قابل توجیه نیست.
مدرس یاد آورشد: طرح های اشتغالزایی باید دارای مزیت برای استان هرمزگان باشد و با استفاده از تسهیلات ارائه شده اشتغال پایدار ایجاد شود.
وی گفت: معاون اعتباری بانک سینا هرهفته برای پیگیری موضوع جذب اشتغال روستایی در استان هرمزگان حاضر می شود و ما موضوع ها را به ایشان منتقل می کنم.
در جلسه ای بررسی رفع موانع تسهیلات بانک سینا که اخیرا با حضور استاندار هرمزگان و نماینده این بانک برگزار شد، بانک سینا ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای روستائیان و عشایر استان هرمزگان اختصاص داده است و این تسهیلات تا پایان اسفندماه امسال قابل پرداخت به متقاضیان است.
۷۱۹۵/۶۰۴۸
خبرنگار: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید