فرماندار:برای رفع مشکل گازرسانی به روستاهای یانه سر بهشهر اقدام شودبه گزارش ایرنا، هادی خنجری روز دوشنبه در شورای اداری شهرستان بهشهر افزود: گازرسانی به روستاها خدمتی است که توسط دولت در حال انجام است و نمی پذیرم که خدمت زیرساختی برای بخشی انجام شود و دستگاهی مانع ایجاد کند.
وی گفت: باید از ظرفیت های مختلف استفاده و برای رفع این مشکل اقدام شود تا خدمت مناسب در این بخش ارائه شود و اداره راه و شهرسازی کمک کار در این بخش باشد.
به گزارش ایرنا، گازرسانی به ۱۵۲ روستای هزارجریب شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه از مرداد ماه سال گذشته آغاز و مقرر شد تا پایان ۹۷ از نعمت گاز برخوردار شوند که در این بخش اکنون با مشکلی که بین اداره راه و شهرسازی و گاز شهرستان بهشهر بر سر راه لوله گذاری ها و انتقال از مسیر راه روستایی ایجاد شده، گازرسانی متوقف شده است.
* مشکل برای صدور مجوزهای حفاری مسیر راه روستایی عامل توقف گازرسانی به روستاهای بهشهر
براساس آنچه توسط روستاییان و معتمدان اعلام شده، مشکل برای صدور مجوزهای حفاری مسیر راه روستایی است که اداره راه و شهرسازی و اداره گاز بهشهر به توافق لازم نرسیده و کار گازرسانی فعلا متوقف شده است.
رییس اداره راه و شهرسازی بهشهر هم در این رابطه معتقد است که قانونی برای اجرای این گازرسانی وجود دارد که باید توسط شرکت گاز رعایت شود.
حسین عرفانی در جلسه شورای اداری بهشهر گفت: همه ما باید تابع قانون باشیم و اینکه خدمتی ارائه شود و خدمتی دیگر نابود شده و از بین برود؛ قابل قبول نیست.
عدم گازرسانی و بی بهره بودن مردم از نعمت گاز یکی از مهمترین مشکلات مردم روستاهای بالادست شرق مازندران در طول سال های مختلف بوده است که اکنون در دولت تدبیر و امید در حال برطرف شدن است.
سرپرست فرمانداری بهشهر در ادامه این نشست با اشاره به اینکه با وجود خدمات مختلف ارائه شده در شهرستان بهشهر، بسیاری از کوچه و خیابان های این شهر با ۲۵ سال گذشته تفاوتی ندارد، افزود: باید در این بخش همه فعال ظاهر شده و برای رفع مشکلات اقدام کرد.
وی گفت: بنای بر تغییر مدیران نداریم و هر مسئولی براساس وظایف باید در ارائه خدمت به مردم تلاش کند و جنگ خدمت به مردم باید در بین مسئولان فراگیر شود و همه مسئولان در خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.
رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان بهشهر هم در این جلسه با اشاره به مشکلات این حوزه اظهار داشت: نقدینگی مهمترین مشکل صنایع ما است و موانع قانونی بانک ها بعنوان یکی از مهمترین مشکل برای صنعت گران و تولیدکنندگان، ارزیابی اشتغال را با مشکل مواجه کرده است.
اسماعیل هادی نژاد گفت: ستاد تسهیل بعنوان محوری ترین کار دولت برای حمایت از صنایع در دستور کار است که در سال جاری ۳۴ واحد در سامانه بهین یاب ثبت نام و ۲۰ واحد توسط کارگروه استانی تصویب و ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان مورد تایید قرار گرفت که تنها یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تسهیلات توسط بانک ها به صنایع پرداخت شد.
امام جمعه بهشهر هم در سخنانی با تاکید بر گره گشایی از کار مردم، تلاش برای رفع مشکلات مردم را از مهمترین وظایف مدیران عنوان کرد.
حجت الاسلام سید عربعلی جباری گفت: باید برای رفع مشکلات مردم، مدیران جهادی وارد عمل شده و برای عمران و ابادنی تلاش کنند.
شهرستان ۱۶۸ هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده است.
خبرنگار: مریم نظری**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/ ۷۳۳۲/۱۸۹۹انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *