خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرکل: کاهش سفارش های مردم باعث زیان دهی شرکت پست گلستان شده است

مدیرکل: کاهش سفارش های مردم باعث زیان دهی شرکت پست گلستان شده استبه گزارش خبرنگار ایرنا مهرداد جلالی شنبه در نشست خبری اظهار کرد: گسترش فناوری های جدید مانند اینترنت و شبکه های مجازی مردم را از نامه نویسی، ارسال کارت پستال و دریافت برخی دیگر از خدمات پستی رویگردان کرده که نتیجه آن زیان دهی شرکت پست گلستان بوده است بطوریکه اکنون 18 درصد نیروهای رسمی شرکت مازاد بر نیاز هستند.
مدیرکل پست گلستان بر لزوم تقویت دوباره فرهنگ نامه نویسی در کشور اشاره کرد و گفت: فناوری های جدید و اینترنت در کشورهای اروپایی بسیار زودتر و بیشتر از ایران رواج دارد اما نامه نوشتن و ارسال کارت پستال همچنان رواج داشته و بخش عمده ای از فعالیت پست این کشورها مربوط به آن است.
جلالی بیان کرد: در گلستان 154 صندوق پست وجود دارد اما بسیاری از آنها در مراجعات روزانه کارکنان پست برای تخلیه صندوق ها خالی و به انباری برای پول های خرد مردم تبدیل شده است.
وی به خدمات ارائه شده شرکت پست گلستان در سال 95 اشاره کرد و گفت: پارسال 6 میلیون و 350 هزار عدد بسته از دفاتر این اداره کل به دیگر مناطق ارسال شد که از این تعداد 9 هزار بسته به خارج کشور و مابقی در داخل کشور توزیع شد.
مدیرکل پست گلستان به درآمد 100 میلیارد ریالی این شرکت در استان اشاره کرد و گفت: این درآمدها از محل ارائه 180 خدمت به دست آمد.
3091 /2729
* خبرنگار: میثم محسنیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

حاشیه سود ۲۰ درصدی تولیدکنندگان در ایران

حاشیه سود ۲۰ درصدی تولیدکنندگان در ایران یک کارگاه با کارآفرینی برای شش تا ده …

پاسخ دهید