نمایندگی صندوق کارآفرینی امید در باشت راه اندازی شدبه گزارش ایرنا، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح دفتر نمایندگی صندوق کارآفرینی امید باشت گفت: ایجاد زیرساخت های خدمات رسانی به مردم در شهرهای کوچک رویکرد دولت برای به حداقل رساندن سفر برای انجام کارهای اداری است.
غلامرضا تاجگردون افزود: صندوق کارآفرینی امید با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت بانکی شرایط را برای رونق کسب و کارهای کوچک فراهم کرده است.
وی بیان کرد: با توجه به وجود تعداد زیادی جوان جویای کار، اجرای طرح های اشتغالزایی کوچک به دلیل زود بازده بودن نقش اثرگذاری در اشتغالزایی دارد.
تاجگردون به مستعد بودن شهرستان باشت در گردشگری،کشاورزی و صنایع دستی اشاره و ابرازامیدواری کرد: با افزایش دسترسی مردم به صندوق کارآفرینی امید ضمن ایجاد اشتغال زمینه برای رونق تولید نیز فراهم شود.
تاجگردون بیان کرد: تلاش می شود با راه اندازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت در دهه فجر امسال تعداد سفرهای اهالی برای انجام کارهای اولیه به حداقل برسد.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: به دلیل امکان بروز حوادث جاده ای و هزینه هایی که مردم برای انجام سفر متجمل می شوند توسعه زیرساخت های رفاهی در شهرهای کوچک مورد توجه دولت است.
شهرستان ۲۴ هزار نفری باشت در جنوب شرقی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
خبرنگار: فرزانه شریفی** انتشاردهنده:مسعود علیزاده
۸۱۴۳/۱۶۶۲انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *