خانه / خبر / واحدهای مسکونی مشمول مقاوم سازی بنیاد مسکن خاتم افتتاح شد

واحدهای مسکونی مشمول مقاوم سازی بنیاد مسکن خاتم افتتاح شدرئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان خاتم در حاشیه آیین افتتاح این واحدهای مسکونی در گفتگو با ایرنا افزود: این واحدها که از تسهیلات بلاعوض تکمیلی واحدهای نیمه تمام روستایی ، تسهیلات طرح ویژه و همچنین تسهیلات مقاوم سازی و بازسازی استفاده کردند به بهره برداری رسید.
محمدرضا دهقان با اشاره به اینکه این واحدها در راستای مقاوم سازی و بازسازی خانه های روستایی ارائه شده است،خاطرنشان کرد: این تسهیلات روستایی در سال جاری نیز جهت احداث واحدهای مقاوم سازی افزایش یافته است.
وی اظهار داشت: از مهمترین و حساسترین فعالیت عمرانی که با جدیت پی گیری می‌شود، اجرای طرح بهسازی یا ترویج ساخت و سازهای مقاوم روستایی بوده است که خوشبختانه شهرستان خاتم نیز در اجرای این طرح و اخذ تسهیلات در استان رتبه اول را کسب کرده است.
دهقان اضافه کرد: اکثر اماکن روستایی قدیمی، فرسوده هستند که در راستای مقاوم سازی در برابر سوانح آسیب پذیر و در راستای ترویج فرهنگ مقاوم سازی، ارتقای کیفیت ساخت و سازها برابر مقررات ملی ساختمان و بهبود بافت های فرسوده این نهاد با ارائه تسهیلات آنها را یاری می کند.
هرات مرکز شهرستان خاتم در فاصله 240 کیلومتری شهر یزد واقع شده است.
7534/ 6197انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

50 پرونده تسهیلات اشتغال در روستاهای گچساران تشکیل شد

به گزارش ایرنا، ارسلان حسن پور روز دوشنبه در نشست …

پاسخ دهید