خانه / خبر / واگذاری مسئولیت پیگیری حل مشکلات کارخانه های تولیدی اصفهان به دستیار ویژه استاندار

واگذاری مسئولیت پیگیری حل مشکلات کارخانه های تولیدی اصفهان به دستیار ویژه استانداربه گزارش ایرنا، ‘ محسن مهرعلیزاده ‘ روز چهارشنبه در حکمی ‘ امیر کریمی ‘ را به عنوان مسئول رسیدگی و پیگیری برطرف شدن مشکل های واحدهای صنعتی و کارخانه های بزرگ استان اصفهان منصوب کرد.
در این حکم آمده است: از آنجا که بعضی از شرکت ها و کارخانجات تولیدی فعال استان دچار برخی مشکلات اعم از تامین مواد اولیه، مسائل کارگری، امور اداری مرتبط با دستگاه های دولتی و بانک ها شده و عدم رسیدگی به موقع موجب بروز مشکلات بعدی بیشتری می شود، بدین وسیله مسئولیت رصد، رسیدگی، پیگیری و رفع مشکلات مربوطه با استفاده از ظرفیت های اداری، قانونی و کارشناسی موجود استانداری به جنابعالی واگذار می شود.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه ‘ هماهنگی با هر سه حوزه معاونت های استانداری و همکاری متقابل معاونان برای بهره برداری از ظرفیت های مورد نظر ضروری است’ خطاب به کریمی تاکید کرد: ‘ سازمان ها، ادارات کل و کلیه دستگاه های اداری مرتبط استان مکلف به همکاری با جنابعالی می باشند’.
همچنین در این حکم آمده است: ‘ یادآوری می نماید مسئولیت جنابعالی محدود به اقدامات کلان است و نباید به مداخله در امور و وظایف دستگاه های اجرایی مربوطه منجر شود ولیکن دستگاه های اجرایی مذکور مکلف هستند در چارچوب وظایف قانونی خود در موارد ابلاغی در سریع ترین زمان ممکن اقدام نموده و پاسخگو باشند’.
استان اصفهان 9 هزار و 193 واحد صنعتی و تولیدی فعال دارای پروانه بهره برداری یا گواهی صنعتی یا کارت شناسایی صنعت دارد.
میزان سرمایه گذاری صورت گرفته در این واحدهای صنعتی 221 هزار و 22 میلیارد ریال با اشتغال 263 هزار نفر است.
تعدادی از این واحدهای صنعتی در سال های اخیر بدلیل مسائل مختلفی از جمله مالی با مشکل هایی مانند تامین نشدن به موقع مواد اولیه و تعویق پرداخت حقوق کارگران مواجه شدند.
ت/3011 / 2093 ** خبرنگار: آسیه معینی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

سفرای 25 کشور خارجی به کرمانشاه می آیند

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند عصر یکشنبه در کارگروه …

پاسخ دهید