یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات در اراک گشایش یافتمدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در حاشیه گشایش این نمایشگاه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این نمایشگاه در فضایی به وسعت هشت هزار مترمربع و با حضور بیش از ۱۱۰ شرکت تولیدی و صنعتی از سراسر کشور در اراک دایر شده است.
مهدی جهانمیرزایی بیان کرد:‌ شرکت‌های مرتبط با صنعت، معدن و ابزارآلات با هدف ایجاد فرصتی مناسب به‌منظور نمایش آخرین دستاوردها و فناوری‌ صنعتی و معدنی و فراهم کردن زمینه لازم برای مبادلات علمی، تخصصی، تجاری و توسعه بازار صنعتی کشور در این نمایشگاه حضور می‌یابند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی ادامه داد: کلنیک صنعت نیز در حوزه مشاوره کسب‌وکار با حضور مشاوران صنعت، مدیریت، گمرک، تامین اجتماعی، بانک و اقتصاد و دارایی برای اولین بار در این نمایشگاه حضور می‌یابد و به ارائه مشاوره برای مشارکت‌کنندگان می‌پردازند.
وی اضافه کرد: شرکت‌های سرمایه گذاری بین‌المللی، تورهای بازدید تجاری شهرک‌های صنعتی کشور نیز در این نمایشگاه حضور می‌یابند.
جهانمیرزایی بیان کرد: سومین نمایشگاه آموزش، پژوهش و مراکز آموزش عالی نیز هم‌زمان با این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گشایش یافت.
وی افزود: این نمایشگاه در فضایی به وسعت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و با حضور ۳۵ غرفه از دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی با هدف ارتباط هرچه بیشتر و بهتر دانشگاه و صنعت برگزار می‌شود.
بیش از ۲ هزار واحد صنعتی کوچکو، متوسط و بزرگ در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می کنند.
۳۰۱۷/۶۰۱۳/ خبرنگار: مصطفی مجللی***انتشاردهنده:مژگان حیدریانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *