۱۸ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کمیته امداد در نطنز پرداخت شدبه گزارش ایرنا، محمدرضا مومی اردستانی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ۱۵۶ مددجوی تحت پوشش ۱۸ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در سال گذشته دریافت کردند که ۱۱ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال به ۱۰۴ نفر از سوی بانک های عامل و سایر باقی آن به ۵۲ نفر از طریق صندوق ولایت پرداخت شد.
وی افزود: یک هزار و ۴۹ خانوار در شهرستان نطنز هم اکنون تحت پوشش قرار دارند که می توانند از تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد در سال جاری استفاده کنند و انتظار می رود مسئولان بانکی جذب ۱۲۰ درصدی در اعطای تسهیلات را در دستور کار قرار دهند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نطنز بیان کرد: یکی از مهم ترین هدف های این نهاد اشتغالزایی برای خانواده های زیر پوشش است که امید می رود با همکاری سایر دستگاه ها متقاضیان نیازمند بتوانند از این خدمات استفاده کنند.
مومی اردستانی اضافه کرد: در این راستا تفاهم نامه هایی با بانک های رفاه کارگران، ملی، ملت، سپه، صادرات و کشاورزی به امضا رسیده تا با پرداخت تسهیلات به افراد واجد شرایط ایجاد شغل، مشکلات خانواده ها برطرف شود.
شهرستان نطنز در ۱۲۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی** انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده
۷۴۳۰/۸۱۲۳انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *