۳ هزاراصله نهال رایگان درپیشوا توزیع می شودبهزاد سنایی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به ضرورت مشارکت مردم در حفظ، احیاء و توسعه منابع طبیعی، امسال در هفته بزرگداشت منابع طبیعی و آبخیزداری (۲۱-۱۵ اسفند) تحت عنوان منابع طبیعی با مردم، نامگذاری شده و با هدف ترویج فرهنگ منابع طبیعی برنامه های مختلفی در این هفته در شهرستان پیشوا اجرا می شود.
وی اظهار کرد: همزمان با روز ملی درختکاری مراسم کاشت نهال با همکاری شهرداری در بلوار آستانه این شهرستان برگزار و عملیات نهالکاری در محل دانشگاه آزاد اسلامی و پروژه مسکن مهر این شهرستان اجرا می شود.
سنایی با بیان اینکه در این هفته بیش از ۳ هزار اصله نهال به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد تصریح کرد: رژه موتوری یگان حفاظت منابع طبیعی با همکاری پلیس راهور ناجا، توزیع نهال در محل برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه، نواختن زنگ طبیعت و کاشت نهال و مراسم گرامیداشت این هفته در شهرک صنعتی این شهرستان همراه با کاشت نهال از برنامه های پیش بینی شده در شهرستان پیشوا است.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/۷۲۴۳/ ۱۵۳۹انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید