۴۶۵ آموزگار ابتدایی در رودان سازماندهی شدندنادر صفایی دهبارز روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا’ از ساماندهی ۵۰۳ کلاس درس در دوره ابتدایی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد و افزود: هم اکنون ابلاغ ۴۶۵ آموزگار به ۱۰۵ آموزشگاه ابتدایی دولتی صادر شده و ۳۸ کلاس درس دیگر منتظر آموزگار جدید هستند.
وی اظهار داشت: ظرف چند روز آینده ، ۲۵ نفر نیروی حق التدریس بومی از سایر مناطق استان و ۱۳ نفر دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان به منظور پوشش ۳۸ کلاس درس فاقد آموزگار، جذب و بلافاصله ابلاغ آنها صادر و به مدارس ابتدایی معرفی می شوند.
صفایی از سازماندهی ۵۰۳ آموزگار در مدارس ابتدایی دولتی این شهرستان در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: پس از ۷ سال، سازماندهی کلی آموزگاران ابتدایی محقق خواهد شد.
وی در خصوص انتصاب مدیران جدید دوره ابتدایی خاطر نشان کرد: به دلیل بازنشستگی، انتقالی و جابجایی برخی از مدیران دوره ابتدایی، ابلاغ ۲۰ نفر از مدیران جدید مدارس ابتدایی صادر شده است.
صفایی اظهار داشت: آموزش و پرورش رودان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ رسالت تعلیم و تربیت قریب به ۱۲ هزار دانش آموز دختر و پسر دبستانی در ۱۰۸ آموزشگاه ابتدایی این شهرستان را عهده دار خواهد شد.
۷۱۹۶ /۶۰۴۸
خبرنگار: طیبه رحیمی ** انتشار : خلیل تنیدهانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *